Autostāvvietas

Autostāvvieta pie A korpusa (iebraukšana no Ventspils ielas)

Pie A korpusa izbūvēta autostāvvieta, kas paredzēta 150 automašīnām. Iebraukšana ir no Ventspils ielas, to var izmantot, izdrukājot iebraukšanas biļeti no biļešu automāta pirms iebraukšanas autostāvvietā.

Autostāvvietas apmaksas kārtība
Stāvvietas maksa ir € 3/stundā. Maksāšanas solis ir 30 minūtes. Pirmo pusstundu automašīnu stāvvietā var novietot bez maksas. Ja uzturēšanās laiks A korpusa stāvvietā pārsniedzis 30 minūtes, pirms izbraukšanas jāveic autostāvvietas izmantošanas maksa vienā no apmaksas vietām – autostāvvietas automātā (izmantojot bankas karti) vai kasēs, kas atrodas Neatliekamās medicīnas centrā, Poliklīnikā vai Plānveida uzņemšanā. 
Slimnīcas apmeklētāji, kam izsniegta „Invalīdu stāvvietu izmantošanas karte”, var uzturēties Slimnīcas teritorijā vai izmantot apmeklētāju autostāvvietu bez maksas neierobežotu laiku (kartei jābūt novietotai pie automašīnas priekšējā vējstikla). Pirms izbraukšanas no teritorijas, jāanulē iebraukšanas vai autostāvvietas izmantošanas maksa:

  • klātienē – Neatliekamās medicīnas centrā vai Poliklīnikā;
  • neklātienē – ārstniecības nodaļas personālam pa telefonu piesakot iebraukšanas un autostāvvietas izmantošanas maksas anulēšanu. 

Gadījumos, kad nepieciešams izmantot invalīdu ratiņkrēslu, to var pieteikt A korpusa Informācijas centrā (ieejot A korpusā, pa labi). Slimnīcas darbinieks ar ratiņkrēslu pacientu nogādās tam vajadzīgajā vietā Slimnīcas teritorijā.Iebraukšana teritorijā (no Atpūtas ielas)

Ja pacientu nepieciešams ar automašīnu nogādāt līdz kādam no Slimnīcas korpusiem, to iespējams izdarīt, iebraucot teritorijā no Atpūtas ielas puses. Ja Slimnīcas teritorijā nepieciešams uzturēties ilgāk, aicinām izmantot apmeklētāju autostāvvietu (iebraukšana no Ventspils ielas.) Jāņem vērā, ka, atrodoties teritorijā ilgāk par 30 minūtēm, tiks piemērota iebraukšanas maksa teritorijā – EUR 7 par pusstundu. Pirmās 30 minūtes, uzturoties slimnīcas teritorijā, ir bezmaksas.

Stradiņa slimnīcas vadība aicina pacientus un apmeklētājus saplānot slimnīcas apmeklēšanas laiku, lai gadījumā, ja ir nepieciešamība pievest apmeklētāju pie korpusa durvīm, to izdarīt 30 minūtēs.

Slimnīcas teritorijā ir 15 bezmaksas stāvvietas personām ar invaliditāti (invalīdu stāvvietu izmantošanas karte izsniegta CSDD). Gadījumā, ja šīs autostāvvietas ir aizņemtas, var izmantot jebkuru citu brīvu vietu Slimnīcas teritorijā esošajās autostāvvietās.


Bezmaksas autostāvvietas ir Pilsoņu ielā pie Slimnīcas teritorijas un citās ielās, kur to atļauj ceļu satiksmes noteikumi.

Saglabājiet biļeti! Maksa par biļetes nozaudēšanu € 20.

Uzmanību! Iebraukt no Pilsoņu ielas atļauts: 
•    operatīvajam transportam;
•    citiem transportlīdzekļiem, kas to darbības specifikas dēļ vai transportlīdzekļa gabarītu dēļ nevar iebraukt un izbraukt no Atpūtas ielas.
Autostāvvietas izmantošanas noteikumi (pielikums Nr.3, PDF)
Teritorijas lietošanas noteikumi (pielikums Nr.4, PDF)

(Slimnīcas teritorijas plāns)