Meklējam sirdsmāsiņu!

21. Septembris

Vai Tavu vai tuvinieka aprūpi un atveseļošanos nodrošinājusi fantastiska medicīnas māsa? Šis ir īstais laiks izteikt savu pateicību un atzinību!

19. septembrī, mūsu jaunajā korpusā tika atklāta Rietumu Bankas Labdarības fonda iniciētā akcija "Meklējam sirdsmāsiņu", kuras laikā ikviens esošais vai bijušais pacients vai tuvinieks var pieteikt medicīnas māsu, kas ar patiesām rūpēm un augstu profesionalitāti palīdzējusi veiksmīgi izveseļoties.

Akcija norisinās no 19. septembra līdz 30. novembrim un tajā piedalās 3 universitātes slimnīcu - Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas - visu nodaļu māsas. Akcijas patronese ir prezidenta kundze Iveta Vējone, informatīvais atbalstītājs - laikraksts Diena.

Pieteikumu apkopošanas rezultātā tiks noskaidrotas 20 Sirdsmāsiņas, kuras tiks svinīgi apbalvotas, saņemot naudas prēmiju 1000 eiro apmērā (ieskaitot nodokli) no Rietumu Bankas labdarības fonds.

Māsu pieteikt iespējams universitātes slimnīcās uz vietas, aizpildot akcijas anketas, vai elektroniski, sūtot e-pastu uz pieteikt@sirdsmasinas.lv.

Akcijas noslēgums notiks 2018.gada 30. novembrī, kad Sirdsmāsiņas tiks godinātas pieņemšanā Prezidenta pilī.